+420 605 494 441

Kariéra

Úvodní stránka / Kariéra

Administrativní pracovník

Na pozici administrativního pracovníka hledáme nového spolehlivého kolegu/kolegyni HPP/DPP , nebo externě OSVČ.

Náplň práce:

  • Zpracovávání podkladů a vyřizování dotací
  • Vyřizování telefonické a emailové komunikace

Náplň požadavky:

  • Znalost anglického/německého jazyka
  • Ukončené středoškolské vzdělání s maturitou
  • Znalosti na PC
  • Komunikace je předností
  • Nástup ihned

Benefity:

  • Služební PC
  • Služební telefon

Elektrotechnik / pomocník

Hledáme zručného elektrotechnika do týmu v zahraničí. Upřednostňujeme ideálně tým lidí (2-5). Jedná se pouze o montážní práce fotovoltaických elektráren na rodinné domy, komerční budovy a instalace na pole. Podmínka OSVČ (aspoň 1 v týmu). Zkušenost je velmi vítána.

Naše požadavky:

  • Jeden automobil na tým. Minimálně 1 osoba v týmu řidičský průkaz skupiny B.
  • Zvládnutí drsnějších podmínek (déšť, ostré slunce).
  • Práce v zahraničí obnáší delší dobu strávenou mimo domov. Montáže na rodinných domech 1-2 týdny. Montáže na polích jsou zpravidla 4-5 týdnů, záleží od Vaší zručnosti a rychlosti.

Benefity:

  • Velmi atraktivní finanční ohodnocení.
  • Plně hrazené ubytování po celou dobu montáží.
  • Materiál vždy připravený na místě montáže.
  • Nářadí Vám vypůjčíme, ale doporučujeme vlastní.
  • Vyplacení týdně, nejpozději do 2 týdnů OSVČ.

Elektrotechnik

Hledáme elektrotechnika do týmu na pozici montáž a zapojení fotovoltaických panelů (instalace na domech, komerčních budovách) OSVČ, HPP/DPP.

  • ŘP SK B
  • Vyhláška 50
  • Středoškolské vzdělání bez/s maturitou/s výučním listem
  • Schopnost číst ve schématech a technických dokumentacích
  • Zodpovědnost

Benefity:

  • Pracovní oblečení a nářadí
  • Bonusové finanční ohodnocení
  • Pružná pracovní doba s individuálním přístupem

Energetické Poradenství

Nabízíme výkup veškerých přebytků či vyrobené elektřiny od domácností i firem za předem sjednané fixované, nebo transparentní velkoobchodní ceny. Elektřinu vykupujeme ze všech zdrojů.

  • 1 Zdarma a nezávazně porovnáme Vaši cenu energií a nabídneme Vám výhodnější produkt.
  • 2 Pomůžeme se sjednáním smlouvy zdarma.
  • 3 Pomůžeme se změnou distribuční sazby zdarma.

Chcete vědětvíce?

Více informací