+420 605 494 441

Fotovoltaické systémy

Úvodní stránka / Fotovoltaické systémy

Fotovoltaické systémy

Trápí Vás zdražování energií? Chcete se stát energeticky nezávislý? Nemáte kde dobít Váš elektromobil? Máme pro Vás řešení!

Instalace na klíč

S námi získáte více! Poskytneme Vám komplexní a odborné služby od projektů, přes administraci, vyřízení dotace, po samotnou realizaci a zaškolení. Poskytujeme konzultace, záruční a pozáruční servis. Jsme inovativní a rádi se vypořádáme i se složitými instalacemi.

Osobní konzultace

Osobně za Vámi dojedeme a sdělíme Vám všechny možnosti fotovoltaického systému. Představíme Vám námi používané technologie, které jsou ve světě jedničkou na trhu! Nakonec provedeme zaměření dronem a 3D vizualizaci elektrárny přímo pro Vás.

Vyřídíme dotaci

Dotaci vyřídíme za Vás. Garantujeme získání dotace ve výši až 245 000 Kč.

Záruka a garance

Na naše technologie výrobci poskytují nadstandardní záruky až 25 let!

Pomůžeme Vám se stát energeticky nezávislý

Dodáme fotovoltaické elektrárny (FVE) pro snížení každoročních nákladů za energie. Instalace provádíme na střechách rodinných domů, garáží výrobních hal a hospodářských budov. Dodáme Vám projekt na míru Vašim potřebám na klíč. Získáte odborné poradenství a konzultace, dimenzování systémů a špičkovou projekci. Dodáváme pouze technologie největších hráčů na celosvětovém trhu. Finální instalaci zajistíme v co nejkratší době. Záruční a pozáruční servis je u nás samozřejmostí u námi dodaných systémů. Dotace vám vyřídíme na celý fotovoltaický systém.

Instalujeme pouze kvalitní systémy

Dodáváme Vám pouze kvalitní a špičkové fotovoltaické systémy. Díky měničům a bateriím Solax s vysokou energetickou efektivitou, dlouhou životností a profesionální podporou patří Solax ke špičkám po celém světě. Neustálé inovující značka s možností sledování aktuální spotřeby objektu odkudkoliv přes mobilní aplikaci. S kombinací technologií Tigo budete mít přehled nad výrobou každého panelu na objektu, což značně snižuje výdaje na výměnu poškozených modulů, prodlužuje jejich životnost a zvyšuje efektivitu celého fotovoltaického systému. Díky německému konstrukčnímu systému K2 Systems jsme schopni přeně vypočítat zatížení systému na střechu objektů a získat protokol s podrobným plánem rozložení panelů.

Energetické Poradenství

Nabízíme výkup veškerých přebytků či vyrobené elektřiny od domácností i firem za předem sjednané fixované, nebo transparentní velkoobchodní ceny. Elektřinu vykupujeme ze všech zdrojů.

  • 1 Zdarma a nezávazně porovnáme Vaši cenu energií a nabídneme Vám výhodnější produkt.
  • 2 Pomůžeme se sjednáním smlouvy zdarma.
  • 3 Pomůžeme se změnou distribuční sazby zdarma.

Chcete vědětvíce?

Jenom formalita... Cookies?

Soubory cookie používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu.

Více informací