+420 605 494 441

Fotovoltaický ohřev vody

Úvodní stránka / Fotovoltaický ohřev vody

Fotovoltaický ohřev vody

Jste senior nebo invalidní důchodce? Ušetřete za ohřev vody bez velké vstupní investice!

  • Státní dotace až 90 000 Kč
  • Jednoduchá instalace bez složité administrativy
  • Řešení už systému už od 1 Kč

Fotovoltaická elektrárna je pro Vás finančně nedostupná, nebo nemáte vyhovující střechu? Fotovoltaický ohřev vody je tady přímo pro Vás! Kombinace 8 až maximálně 10 panelů, střídače a zásobníku TUV, bez složité administrace. Není třeba vyřizovat připojení do distribuční soustavy pomocí ostrovního systému. Instalace není technicky tolik náročná, má dlouhodobou životnost s minimální údržbou. Dotace jde čerpat z programu NZÚ Light s výplatou formou zálohy.

1Levný ohřev vody díky sluneční energii

2Možnost využít stávají boiler

3Cenově jednoduše dostupná varianta

Solární ohřev vody s Vámi navrhneme přímo na míru a veškerou administrativu spojenou s podáním dotace na programu Nová zelenám úsporám Ligth (NZU Light), vyřídíme za Vás. Dotace pokryjí 100% nákladů spojených s instalací systému. Řešení od nás je zaměřeno primárně na osoby pobírající starobní, invalidní důchod a nebo příspěvek na bydlení.

Odborné poradenství, cenová nabídka, servis záruční i pozáruční je u nás samozřejmostí. Provedeme kompletní dodávku systému a jeho instalaci do 60 dnů! Cenovou nabídku neobsahuje dodání a montáž boileru.

Energetické Poradenství

Nabízíme výkup veškerých přebytků či vyrobené elektřiny od domácností i firem za předem sjednané fixované, nebo transparentní velkoobchodní ceny. Elektřinu vykupujeme ze všech zdrojů.

  • 1 Zdarma a nezávazně porovnáme Vaši cenu energií a nabídneme Vám výhodnější produkt.
  • 2 Pomůžeme se sjednáním smlouvy zdarma.
  • 3 Pomůžeme se změnou distribuční sazby zdarma.

Chcete vědětvíce?

Jenom formalita... Cookies?

Soubory cookie používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu.

Více informací