+420 605 494 441

Chytrá elekrárna

Úvodní stránka / Chytrá elekrárna

Chytrá elektrárna - TIGO

Optimalizace

Zvyšte své energetické výnosy.

Optimizéry Tigo minimalizují vliv stínu a nesoulad výkonu fotovoltaických modulů, proto můžete vytěžit z fotovoltaického systému maximum. Zvýšený energetický výnos díky optimalizaci je vidět na monitorovací platformě Tigo Energy Intelligence.

Monitorování

Nepřetržitý přehled na úrovni modulů.

Tigo Energy Intelligence je nejpodrobnější dostupná platforma pro monitorování na úrovni modulů. Zobrazuje aktuální a historický energetický výkon, příkon a další klíčové ukazatele s přesností na minuty - umožňuje vám nebo vašemu instalatérovi identifikovat problémy a jejich řešení na dálku.

Bezpečnost

Rychlé vypnutí na úrovni modulu.

Systém MLPE společnosti Tigo dokáže snížit výstupní napětí jednotlivých modulů v případě výpadku proudu nebo v případě, že se někdo potřebuje dostat na střechu. Tato funkce je nyní v zemích po celém světě - včetně Spojených států - vyžadována kvůli bezpečnosti prvních záchranářů.

Energetické Poradenství

Nabízíme výkup veškerých přebytků či vyrobené elektřiny od domácností i firem za předem sjednané fixované, nebo transparentní velkoobchodní ceny. Elektřinu vykupujeme ze všech zdrojů.

  • 1 Zdarma a nezávazně porovnáme Vaši cenu energií a nabídneme Vám výhodnější produkt.
  • 2 Pomůžeme se sjednáním smlouvy zdarma.
  • 3 Pomůžeme se změnou distribuční sazby zdarma.

Chcete vědětvíce?

Jenom formalita... Cookies?

Soubory cookie používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu.

Více informací